Op zaterdag 1 februari organiseert de Muziekschool Weesp een voorstelling van en voor onze leerlingen.

Deze voorstelling vindt plaats in de Van Houten Kerk aan de Oudegracht 69 in Weesp. Een prachtige locatie en entree is gratis.

Er zijn diverse optredens:
Van 13.15 tot 14.00 uur geven de leerlingen van juf Els een optreden. Zowel leerlingen van Van der Muelen Vastwijkschool als van de Bredeschool Kors Beijer doen mee. De presentaties zijn van leerlingen die meegedaan hebben aan de cursus “Treintje ging uit Rijden”, Kraak de Code en alle blokfluitleerlingen. Een leuk en gevarieerd optreden.

Van 14.30 tot 15.30 uur en van 16.00 tot 17.00 uur spelen leerlingen die een instrument spelen. Zij laten horen wat zij tot nu toe hebben geleerd. De instrumentale lessen die in Weesp gegeven worden zijn drums, gitaar, klarinet, piano, saxofoon, trompet en viool. Als je hieraan mee wilt doen, overleg dan even met je docent wat je wilt spelen. Geef je op bij marco@degooischemuziekschool.nl en laat hem weten in welk blok je mee zou willen doen.

× Afzeggen voor de les